Oferta eventowa

Unicorn Restaurant Sopot

WSPÓPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Nasi klienci

kafelki-04-1
Zrzut ekranu 2023-07-24 o 21.39.35
Zrzut ekranu 2023-08-1 o 15.13.11

Eventy dla najbardziej wymagających

Jesteśmy specjalistami w organizacji eventów biznesowych, które są doskonałym narzędziem do budowania prestiżu marki i zwiększania zaangażowania klientów, pracowników oraz partnerów biznesowych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców, organizacji, fundacji oraz różnych instytucji państwowych.

Długoletnie doświadczenie i profesjonalizm, które posiadamy sprawiają, że możemy kompleksowo zająć się organizacją każdego eventu. Rozpoczynając od koncepcji i strategii wydarzenia, aż po opracowanie planu i kalkulacji, dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić naszym klientom doskonałe i niezapomniane doświadczenie.

Rodzaje eventów które realizujemy

Dzięki współpracy partnerami, jesteśmy w stanie rozszerzyć naszą ofertę o dodatkowe atrakcje, które wzbogacą dane wydarzenie. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom nie tylko profesjonalną organizację, ale także unikalne i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania, które przyciągną uwagę i stworzą niezapomnianą atmosferę podczas eventu. Oto kilka głównych kategorii eventów, które między innymi organizujemy:

Bankiety

Gale

Kongresy

Imprezy jubileuszowe

Spotkania świąteczne

Eventy plenerowe

Otwarcia obiektów

Imprezy tematyczne

WSTĘPNE ZAPYTANIE

Zapytaj o termin

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją jakiegoś szczególnego wydarzenia w Unicorn Hipodrom albo po prostu chcesz sprawdzić dostępność terminu, udostępniliśmy formularz z możliwością przesłania szczegółowych informacji.